top of page
Teeth Whitening

Oslňující úsměv s naším bělením zubů!

V naší ordinaci dentální hygieny nabízíme celou řadu bělení zubů od rychlého ordinačního bělení po dlouhodobé silné vybělení kombinující domácí a ordinační procedury. Podmínkou bělení v ordinaci ODON dentální hygiena je u nás absolvovaná dentální hygiena, která umožní posouzení vhodnosti bělení.

 

Jak novým tak pravidelným klientům nabízíme cenově bezkonkurenční balíček 2v1, tedy dentální hygienu a rychlé ordinační bělení pro prozáření Vašeho úsměvu.

Teeth Whitening
cena: 1 799 Kč

Rychlé ordinační bělení zubů

Ideální volba, pokud preferujete okamžitý výsledek

Rychlé ordinační bělení gelem aktivovaným revoluční LED lampou BlancOne® CLICK. Po skončení dentální hygieny anebo při samostatné návštěvě Vám během několika minut prozáříme úsměv. - Rychlé, bezbolestné zesvětlení zubů - Bělení trvá jen 15 minut, provádí se v ordinaci - Příznivá cena, okamžitý výsledek Dokonalé ošetření pro ty, kdo chtějí vylepšit bělost zubů dosaženou během dentální hygieny. Úsměv je okamžitě zářivější! Nízká koncentrace peroxidu vodíku umocněná výkonným LED světlem představuje účinné a zároveň šetrné ošetření. Bělení můžeme nabídnout pouze klientům, kteří u nás již dříve absolvovali dentální hygienu. Bělení se provádí až od 18 let. Bělení se nedoporučuje těhotným ženám. Bělení nelze provést klientům, kteří mají fixní rovnátka. Upozorňujeme, že korunky a zubní výplně v průběhu bělení barvu nemění.

2v1: Balíček - dentální hygiena a rychlé ordinační bělení zubů

Ideální volba, pokud hledáte nejlepší cenu nebo k nám jdete poprvé

Výhodný balíček dvou služeb pro Váš zářivý úsměv: 1. Kompletní dentální hygiena a 2. Rychlé bělení zubů pro prozáření úsměvu. Rychlé ordinační bělení gelem aktivovaným revoluční LED lampou BlancOne® CLICK. Po skončení dentální hygieny anebo při samostatné návštěvě Vám během několika minut prozáříme úsměv. - Rychlé, bezbolestné zesvětlení zubů - Bělení trvá jen 15 minut, provádí se v ordinaci - Příznivá cena, okamžitý výsledek Dokonalé ošetření pro ty, kdo chtějí vylepšit bělost zubů dosaženou během dentální hygieny. Úsměv je okamžitě zářivější! Nízká koncentrace peroxidu vodíku umocněná výkonným LED světlem představuje účinné a zároveň šetrné ošetření. Bělení se provádí až od 18 let. Bělení se nedoporučuje těhotným ženám. Bělení nelze provést klientům, kteří mají fixní rovnátka. Upozorňujeme, že korunky a zubní výplně v průběhu bělení barvu nemění.

image8386.png
cena: 3 199 Kč
image.png
cena: 5 499 Kč

Dlouhodobé domácí bělení

Ideální volba, pokud preferujete dlouhotrvající výsledek

Domácí bělení pomocí bělících gelů Opalescence® do nosičů, které Vám zhotovíme na míru. Bělíte sami, v pohodlí domova, přes den či přes noc. - Dlouhotrvající efekt - Skvělý poměr cena a výkon - Výroba nosičů, které lze používat opakovaně Postup: 1. Ordinační fáze: otisky a fotodokumentace; 2. Ordinační fáze: předání nosičů a gelů klientovi, instruktáž pro domácí fázi 3. Dva až tři týdny domácího bělení (dle instrukcí dentální hygienistky); 4. Podpora na telefonu Bělení můžeme nabídnout pouze klientům, kteří u nás již dříve absolvovali dentální hygienu. Bělení se nedoporučuje těhotným ženám. Bělení nelze provést klientům, kteří mají fixní rovnátka. Upozorňujeme, že korunky a zubní výplně v průběhu bělení barvu nemění.

Dlouhodobé kombinované bělení zubů

Ideální volba, pokud se spokojíte jen s tím nejlepším

Domácí bělení Pure Whittening do nosičů, zakončené intenzivním bělením v ordinaci. Po dvoutýdenním bělení Vám zuby intenzivně dobělíme v ordinaci. - Perfektní výsledek - Maximální možný efekt - Výroba nosičů, které lze používat opakovaně Kombinované bělení zubů Pure Whitening s dlouhodobým efektem. Nízká koncentrace peroxidu vodíku v souladu s nejnovějšími evropskými předpisy. Dlouhodobé bělení zubů kombinující domácí a ordinační fázi bělení, které běžně dosahuje vybělení zubů na odstín B1. Postup: 1. Ordinační fáze: otisky a fotodokumentace; 2. Ordinační fáze: předání nosičů a gelů klientovi, instruktáž pro domácí fázi 3. Dva až tři týdny domácího bělení; 4. Ordinační fáze: intenzivní ordinační bělení a výsledná fotodokumentace. Bělení můžeme nabídnout pouze klientům, kteří u nás již dříve absolvovali dentální hygienu. Bělení se nedoporučuje těhotným ženám. Bělení nelze provést klientům, kteří mají fixní rovnátka. Upozorňujeme, že korunky a zubní výplně v průběhu bělení barvu nemění.

image.png
cena: 8 999 Kč

Recenze našich zákazníků

Další zákaznické recenze zákazníků najdete zde:
Google Reviews logo

Kontaktujte nás

Odon dentální hygiena

Obchodní centrum Vivo! Hostivař

Švehlova 32, 102 00 Praha 15 

Vivo! logo

tel: +420 252 252 875

  • Facebook
  • Instagram

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!

bottom of page